Okolicznościowe zaproszenia ślubne

eleganckie zaproszenia ślubne eleganckie zaproszenia ślubneZaproszenia ślubne mogą mieć charakter pamiątkowy.
Dzieje się tak wówczas, gdy są wysyłane do kogoś z najbliższej rodziny z myślą o tym, żeby nie tylko zaprosić go na ślub, ale również sprawić ogromną radość i pozwolić na pamiętanie o dniu ślubu, w którym uczestniczył.

Zaproszenia ślubne mogą być również specjalne, jak na przykład zaproszenia dla rodziców czy świadków oraz wyjątkowo bliskich sobie osób.

Na pewno będą one bardzo zadowolone, jeżeli otrzymają tego rodzaju zaproszenie.
Firmy zajmujące się sprzedażą zaproszeń ślubnych posiadają również w swojej ofercie bardziej ozdobne zaproszenia, które na pewno zrobią dobre wrażenie na dzieciach i osobach młodych. Dlatego wydaje się, że dokonanie wyboru właściwego zaproszenia ślubnego nie musi być trudne.

Zaproszenia ślubne, zasady stylistyczne.

Cytat z Wikipedii
Przy redagowaniu treści zaproszenia należy przede wszystkim sprawdzić pisownię odmiany nazwisk, nazwy kościoła lub urzędu, restauracji, gdzie odbyć ma się wesele lub przyjęcie.
Zaproszenie nie powinno zawierać kropek na końcu akapitów. Treść najlepiej, aby była zwięzła, krótka i elegancka.

Daty pisane w zaproszeniu powinny pisane być słownie, ale można słownie napisać jedynie miesiąc, a dzień i rok w formie cyfrowej.

Zawsze stosujemy pełne imiona i nazwiska, a nie inicjały w treści.
Ogólnie zasada jest taka, że im mniej skrótów, tym lepiej, pamiętajmy, iż jest to pismo oficjalne i musimy zachować elegancję i etykietę.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaproszenia_ślubne

Sprzedaż kartek świątecznych

Produkcja kartek świątecznych jest bardzo dochodowym zajęciem zwłaszcza w okresie największych świąt religijnych.
Zresztą osoby wyrabiające kartki świąteczne bardzo często zajmują się również wyrabianiem innego rodzaju kartek, dlatego nie powinny one mieć problemów z utrzymaniem swoich firm usługowych pod warunkiem, że nie będą za bardzo zawyżać cen oferowanych przez siebie usług.

Bardziej drogie mogą być kartki ozdabiane lub grające czy produkowane w bardziej nietypowych kształtach, jednak trzeba przyznać, że to od klienta zależy jakiego rodzaju kartkę wybierze z całego zestawu dostępnych w danym sklepie kartek.

Sama sprzedaż kartek świątecznych prowadzona jest w bardzo różnych miejscach, zarówno w sklepach, jak i w kioskach..
Dodane: 31-12-2016 08:23

Tagi: poligrafia wesele zaproszenia kartki karty ślub